V módě přesně vím, co chci!!!

Jsme tu, abychom se s Vámi podělili o to co nás baví. Sluší se abychom Vám do začátku řekli něco málo o sobě, o pracovním týmu a možná o myšlence, která nás dovedla až sem.

Jsme rodinný tým: Iva Archmanová (NODILEMMA – slow fashion), Jarda Archman (móda z dovozu) a nejmladší pomocnice Adélka Archmanová – kontrolorka, jak se patří.

E-shop je tak rozdělen na 2 části. 

1. ČÁST

Móda mě jako každou ženu provází od malička. Miluju ji a proto jsem oboru Oděvnictví věnovala i má pubertální léta a vystudovala ji. Přece jenom pokud chcete něco dělat pořádně, je nutné tomu dát víc než jen přečtení pár článků v časopisech:-). Navíc je mnoho oblečení, ale často ne takové, aby splňovalo mé potřeby – ženské, osobité, vyjmečné, kvalitně šité a NAVÍC, a to je podstatné, zdravotně nezávadné. Sama upřednostňuji pár kusů oblečení v šatníku a raději dám přednost kvalitě před kvantitou.  Materiály, které používám jsou z většiny z přírodních vláken, barvené kvatlitními, zdravotně nezávadnými, barvami. Proto vznikla má značka:

NODILEMMA :-). Má srdeční záležitost. Zde najdete vše co se vytvořilo v mé hlavě, nakreslilo, narýsovalo, nastříhalo a švadlenkami ušilo:-). Vše je zpracováno s obrovkou láskou, ať už je to výběr materiálu, který musí splňovat nejpřísnější kvalitu či je kladen důraz na kvalitu šití. Což české ručičky umí:-). A to je další věc – u každého kusu, který byl ušit pod touto značkou vždy víte, že byl tvořen českýma rukama a navíc budete znát i jméno šikulky, která Vám oděv ušila:-).

Oblečení z dílny NODILEMMA je šito vždy v omezeném počtu kusů a SLOW FASHION je již mým životním stylem.

2. ČÁST

Druhá fáze je dovoz zahraniční módy.

A proč NEZAPADNU.CZ 

Každá žena a vlastně nejen žena prezentuje sebe, své nálady a pocity i prostřednictvím módy. Každý jsme jiný a svůj a to nás inspirovalo v hledání sebe sama. My se našli a nabízíme tuto možnost i Vám. NEZAPADNU tedy dohlíží na všechny naše módní inspirace a tou nejdůležitější a nejobsobitější je právě naše vlastní a jedinečná značka NoDilemma.

Přeji Vám krásný den a pokud si od nás něco vyberete a budeme hrdí na to, že jste si vybrali právě nás….Vaše Iva A. s týmem

Materiály, které používám to se mnou nemají jednoduché, ale to jen proto, že vím co potřebuji
It is ironed and delivered to you with special packages.
It is prepared by hand work and plantings are made according to special molds.

Free shipping on your first purchase and 30% discount opportunity continues, do not miss.

Follow us Instagram

Free Express Shipping to Us

All orders over $200 – Tax & Duties included

Free Returns

from the US

Secure Payment

Visa, Mastercard, Amex, Paypal, Maestro